Strus
Development Sp. z o.o.

Biuro Sprzedaży Inwestycji Nocznickiego

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Nocznickiego 29 lok. 410
01-918 Warszawa
tel.kom.: 729 692 993
e-mail: nocznickiego@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Wynalazek 3a
02-677 Warszawa
tel.kom.: 508 384 500
e-mail: wynalazek@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Biuro Sprzedaży Inwestycji Chrzanowskiego

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

ul. Chrzanowskiego 16 lok. 304
04-392 Warszawa
tel.kom.: 516 437 008
e-mail: chrzanowskiego@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Biuro sprzedaży inwestycji Myśliborska

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

ul. Myśliborska 1 lok. 304
03-185 Warszawa
tel.kom.: 730 660 660
e-mail: mysliborska@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Piłsudskiego 70
08-110 Siedlce
tel.: (25) 740 99 98
tel.kom.: 500 151 041, 796 222 503
e-mail: siedlce@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Jurowiecka 1 (Galeria Jurowiecka)
08-110 Białystok
tel.kom.: 506 930 144
e-mail: bialystok@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Staszica 3
08-110 Pruszków
tel.kom.: 506 930 240
e-mail: pruszkow@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 106
02-777 Warszawa
tel.: (22) 323 79 91
tel.: (22) 323 79 92
tel.kom.: 508 187 309
e-mail: biuro@strusdevelopment.pl

NIP 951-251-71-42
REGON 388571822
KRS 0000891700
KAPITAŁ ZAKŁADOWY 5 000zł
SĄD REJONOWY M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Zobacz na mapie

Zapraszamy od poniedziałku do piątku godz. 9.00 – 17.00

Zobacz na mapie

Ul. Wojskowa 3
08-110 Siedlce
tel.: (25) 644 38 26
fax: (25) 644 52 43
tel.kom.: 508 187 312
e-mail: strus@strusdevelopment.pl

Zobacz na mapie

Dział zaopatrzenia

tel.: (25) 644 38 26 wew. 200
e-mail: zaopatrzenie@strusdevelopment.pl

Dział ksiegowości

tel.: (25) 644 38 26 wew. 206
e-mail: ksiegowosc@strusdevelopment.pl